środa, 10 października 2012

Małgorzata Adamczak

Małgorzata Adamczak. Posłanka VII kadencji z Platformy Obywatelskiej - okręg wyborczy nr 36, Kalisz.VII kadencja Sejmu
 • Zagłosowała przeciwko pracom nad projektem ustawy o edukacji seksualnej (24.04.2014).  Tego samego dnia zagłosowała za klerykalną uchwałą Sejmu, w której posłowie i posłanki - władza ustawodawcza - składają hołdy Karolowi Wojtyle, szefowi Kościoła katolickiego.
 • Planuje zarabiać na obdzieraniu norek ze skóry (Panorama Leszczyńska, 03.03.2014).
 • Zagłosowała za pracami nad ustawą odbierającą kobietom prawo do przerwania ciąży, gdy płód jest ciężko uszkodzony (27.09.2013).
 • Zagłosowała za ubojem rytualnym w Polsce (12.07.2013).
 • Zagłosowała przeciwko dalszym pracom nad projektami ustaw o związkach partnerskich przygotowanymi przez PO, RP i SLD (25.01.2013).
 • Zagłosowała za pracami nad ustawą odbierającą kobietom prawo do przerwania ciąży, gdy płód jest ciężko uszkodzony (10.10.2012). Ponownie zagłosowała za pracami nad tym projektem 24.10.2012.
 • Zagłosowała przeciwko pracom nad projektem ustawy o świadomym rodzicielstwie, która zakładała wprowadzenie wiedzy o seksualności od pierwszej klasy szkoły podstawowej w wymiarze 1 godziny tygodniowo, refundację środków antykoncepcyjnych i dawała kobietom prawo do przerywania ciąży do 12 tygodnia jej trwania, a także nakładała na samorządy obowiązek tworzenia i finansowania placówek prowadzących poradnictwo i świadczenia z zakresu praw reprodukcyjnych (10.10.2012).  
 • Zagłosowała za zdjęciem pierwszego czytania ustawy o związkach partnerskich z porządku obrad (24.07.2012).
 • Członkini Parlamentarnej Grupy Kobiet, której celem jest realizacja konstytucyjnej zasady równości kobiet i mężczyzn.
 • Członkini Parlamentarnego Zespołu ds. Kultury i Tradycji Łowiectwa

14 komentarzy:

 1. Z tego co wiem posłanka ma niepełnosprawne dziecko (nie znam dokładnego schorzenia) i udziela się dość intensywnie w różnych stowarzyszeniach dla osób niepełnosprawnych.
  Jestem tylko ciekawa jakie argumenty przemawiały za tym, aby poprzeć projekt o zakazie aborcji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja nie jestem ciekawa niczyich argumentów.
   godzi coś w moją wolność i tylko to mnie interesuje.
   a czym się kierują głupie głowy - inna bajka.

   Usuń
 2. Zagłosowała za przyjęciem wniosku o odrzucenie w pierwszym czytaniu poselskiego projektu ustawy o świadomym rodzicielstwie autorstwa RP, proponującego liberalizację przepisów dotyczących przerywania ciąży,edukację seksualną wprowadzoną od pierwszej klasy szkoły podstawowej i refundację środków antykoncepcyjnych (10.10.2012).

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama niech się obedrze ze skóry, ktoś na tym zarobi ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta Pani prezentuje I niestey aktywnie wspiera wszystko co najgorsze, wsteczne,cos co czyni z nas kraj cywilizacyjnie opozniony.Do tego zero empatii dla zwierzat, bo przeciez to tylko zrodlo pieniedzy...straszne...I ja glosowalam na PO.....

  OdpowiedzUsuń
 5. Pani Poslanko(!!!!!!!!!!!!!!!) jak sie dowiedzialem..o Pani hobby...tz hodowaniu a potem mordowaniu zwierzatek,to szczeka mi opadla...jestem w calkowitym szoku...Mysle i jestem pelen nadzieji ze Pani przemysli i zweryfikuje swoje zainteresowania....jezeli w tym ugrupowaniu w ktorym jest wlasnie Pani..jest wiecej tak myslacych ludzi to.....Boze miej w opiece Nasz Kraj....

  OdpowiedzUsuń
 6. co ona ma w glowie? czym sie kieruje? mordowac zwierzeta dla futer...zadawac cierpienia niewinnym .....jedza.....

  OdpowiedzUsuń
 7. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=522895391076021&set=a.291946087504287.41651.290937507605145&type=1

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo ładnie sobie pani poseł poradziła na facebook'u z usuwaniem postów niezadowolonych wyborców....ale jeśli myśli pani, ze usunie z naszych serc i umysłów to co myślimy o pani i o barbarzyństwie na którym chce pani zarabiać... to grubo się pani myli....... nie chcę aby ktoś kto nie odróżnia dobra i zła stanowił w tym kraju o prawie. Pozdrawiam - Bożena

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Bożeno, zgadzam sie w 100% z pani wypowiedzią. Pani posłanka mysli, że jak skasuje komentarze na fb to pozbędzie się w ten sposób problemu, otóż nie!

   Usuń
 9. brawo brawo za hodowle norek .....zarobić podobno można ...a coż z tego że nz cierpieniu zwierząt !!!!!!!!
  ot taki mały dorobkiewicz ....

  OdpowiedzUsuń
 10. to jest najgorsze co może być, jak ludzie bez serca bogacą się kosztem cierpienia niewinnych istot.... karma wraca... obdzierasz ze skóry? ciebie też obedrą... brzydzę się takimi elementami. to nawet już nie można nazwać człowiekiem, to bestia!

  OdpowiedzUsuń
 11. ZACOFANA to idealne określenie dla Pani Małgorzaty Adamaczak ! Futra w 2015 roku, serio ? Po co ? Nikt ich nie potrzebuje, próżna zachcianka debilek. A Pani poseł łasa na hajs (pewnie futra dobry interes ) w polityce też dla pieniędzy pewnie jest bo widać, że nie ma pojęcia co robi. Co to za wartości ?! Dzięki Pani nie zagłosuje na PO :) Wstyd że mają ludzi z takimi poglądami w partii. Prostaczka i tyle... Życzę wszystkiego najgorszego.

  OdpowiedzUsuń
 12. Na tę ... nie głosuję.

  OdpowiedzUsuń