poniedziałek, 12 listopada 2012

Marcin Kierwiński

Marcin Kierwiński. Poseł VII kadencji z Platformy Obywatelskiej - okręg wyborczy nr 19, Warszawa. 


VII kadencja Sejmu
 • Zagłosował przeciwko pracom nad projektem ustawy o edukacji seksualnej (24.04.2014). Tego samego dnia zagłosował za klerykalną uchwałą Sejmu, w której posłowie i posłanki - władza ustawodawcza Polski - składają hołdy Karolowi Wojtyle, szefowi Kościoła katolickiego.
 • Zagłosował przeciwko pracom nad ustawą odbierającą kobietom prawo do przerwania ciąży gdy płód jest ciężko uszkodzony (27.09.2013).
 • Nieobecny na głosowaniu nad dopuszczalnością uboju rytualnego (12.07.2013).
 • Zagłosował przeciwko pracom nad projektami ustaw o związkach partnerskich przygotowanymi przez RP i SLD, zagłosował za pracami nad projektem PO (25.01.2013).
 • Zagłosował za odrzuceniem projektu ustawy zaostrzającej prawo antyaborcyjne [która odebrałaby kobietom prawo do przerwania ciąży, gdy płód jest ciężko uszkodzony (10.10.2012)]. 
 • Zagłosował przeciwko pracom nad projektem ustawy o świadomym rodzicielstwie, która zakładała wprowadzenie wiedzy o seksualności od pierwszej klasy szkoły podstawowej w wymiarze 1 godziny tygodniowo, refundację środków antykoncepcyjnych i dawała kobietom prawo do przerywania ciąży do 12 tygodnia jej trwania, a także nakładała na samorządy obowiązek tworzenia i finansowania placówek prowadzących poradnictwo i świadczenia z zakresu praw reprodukcyjnych (10.10.2012).  
 • Zagłosował za zdjęciem z porządku obrad pierwszego czytania projektu ustawy o związkach partnerskich (24.07.2012).


E-mail: marcin.kierwinski@sejm.pl, biuro@kierwinski.pl
Telefon: 22 290 51 29
Strona internetowa: www.kierwinski.pl
Profil na stronie sejmowej

1 komentarz:

 1. Marcin Kierwiński jako jeden z pierwszych poslow PO wpiol sobie do klapy znaczek o tresci:"Wybieram za rok. Nie idę na referendum".
  - Mówimy jasno, że jeżeli popierasz Hannę Gronkiewicz-Waltz i wszystkie te zmiany, które zaszły w ostatnich latach w stolicy, nie idź na referendum i zostań w domu – poinformował w rozmowie z tvnwarszawa.pl.
  http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,gadzetami-chca-zniechecic-do-referendum-ofensywa-po,100066.html

  OdpowiedzUsuń