poniedziałek, 31 grudnia 2012

Piotr Szeliga

Piotr Szeliga. Poseł VII kadencji z Solidarnej Polski - okręg wyborczy nr 7, Chełm.


VII kadencja Sejmu
 • Zagłosował przeciwko pracom nad projektem ustawy o edukacji seksualnej (24.04.2014). Tego samego dnia zagłosował za klerykalną uchwałą Sejmu, w której posłowie i posłanki - władza ustawodawcza Polski - składają hołdy Karolowi Wojtyle, szefowi Kościoła katolickiego.
 • Fakt.pl: Poseł Piotr Szeliga usta ma pełne mądrości o wartościach i rodzinie. Tymczasem okazuje się, że z oferującą swoje ciało za 200 złotych Magdaleną I. spotykał się w czasie, gdy jego żona Angelina była w ciąży! Poseł konserwatywnej partii, zaangażowany w inicjatywy religijne katolik i głośny obrońca Telewizji Trwam. Ponadto kochający mąż i dumny ojciec. Do tej laurki o pośle Piotrze Szelidze trzeba dodać jeszcze jedno określenie: hipokryta. Dlaczego? Seksskandal do koła posła Solidarnej Polski wybuchł w grudniu. Prostytutka, której Szeliga miał nie zapłacić 200 zł za usługę, i jej dwóch kolegów domagało się od „kościelnego posła” 5 tys. zł za nieujawnianie kompromitujących go materiałów. Akt oskarżenia, do którego dotarliśmy nie zostawia wątpliwości (07.01.2014).
 • Zagłosował za pracami nad ustawą odbierającą kobietom prawo do przerwania ciąży, gdy płód jest ciężko uszkodzony (27.09.2013).
 • Zagłosował za ubojem rytualnym w Polsce (12.07.2013).
 • Zagłosował przeciwko pracom nad projektami ustaw o związkach partnerskich przygotowanymi przez PO, RP i SLD (25.01.2013).
 • Przeciwnik in vitro. Chce by w sprawie in vitro władze publiczne podjęły działania "w obronie życia i zdrowia nienarodzonych dzieci poczętych" (druk nr 1037, 28.12.2012).
 • Zagłosował za zdjęciem z porządku obrad pierwszego czytania projektu ustawy o związkach partnerskich (24.07.2012).
 • Zagłosował za pracami nad ustawą odbierającą kobietom prawo do przerwania ciąży, gdy płód jest ciężko uszkodzony (10.10.2012). 
 • Zagłosował przeciwko pracom nad projektem ustawy o świadomym rodzicielstwie, która zakładała wprowadzenie wiedzy o seksualności od pierwszej klasy szkoły podstawowej w wymiarze 1 godziny tygodniowo, refundację środków antykoncepcyjnych i dawała kobietom prawo do przerywania ciąży do 12 tygodnia jej trwania, a także nakładała na samorządy obowiązek tworzenia i finansowania placówek prowadzących poradnictwo i świadczenia z zakresu praw reprodukcyjnych (10.10.2012). 
 • Członek Parlamentarnego Zespołu na rzecz Ochrony Życia i Rodziny, którego celem jest wprowadzenie zmian prawnych zgodnych z ideologią hierarchów Kościoła katolickiego.
 • Członek Parlamentarnego Zespołu na rzecz Katolickiej Nauki Społecznej, którego celem jest "stała troska o zgodność prawa" z ideologią hierarchów Kościoła katolickiego.
 • Zagłosował przeciwko wyborowi Wandy Nowickiej (RP) na wicemarszałkinię Sejmu (08.11.2011).


E-mail: piotr.szeliga@sejm.pl
Telefon: 84 686 04 01
Strona internetowa: www.piotrszeliga.pl
Profil na stronie sejmowej
Wikipedia
Facebook

1 komentarz:

 1. Prawica znów obnażona. Ile podobnych przykładów potrzeba żeby ten twardy elektorat zrezygnował z wspierania kaczyzmu.

  OdpowiedzUsuń